Financie a poistenie
Pavol Novický
Činnosti poisťovacích agentov a maklérov
- Obec
- Trnava
- Od roku
- 2013
- IČO
- 37 993 925
Pavol Novický
Slobodné povolanie (fyzická osoba)
- Miesto podnikania
- 917 08 Trnava
- Na trhu od
- 23. apríla 2013
- IČO
- 37 993 925
- Právna forma
- Slobodné povolanie (fyzická osoba)
- Odbor (SK NACE 66.22)
- Činnosti poisťovacích agentov a maklérov
Podnikanie v číslach
- 13
- rokov na trhu
- 2013
- rok vzniku
- 1
- položka predmetu činnosti
O podnikateľovi
Spoznajte Pavol Novický
Pavol Novický – slobodné povolanie (fyzická osoba) s miestom podnikania v obci Trnava. Podniká od 23. apríla 2013.
Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Činnosti poisťovacích agentov a maklérov“ (66.22). Predmet podnikania tvorí 1 položka, napríklad finančné sprostredkovanie (poradenstvo).
Základné údaje
- Obchodné meno
- Pavol Novický
- Právna forma
- Slobodné povolanie-fyzická osoba podnikajúca na základe iného ako živnostenského zákona
- IČO
- 37 993 925
- Dátum vzniku
- 23. apríla 2013
- Miesto podnikania
- 917 08 Trnava
- Register finančných agentov a finančných poradcov
- Národná banka Slovenska, vložka č. 170916
- Sektor (ESA 2010)
- Samostatne zárobkovo činné osoby
- Odbor (SK NACE 66.22)
- Činnosti poisťovacích agentov a maklérov
Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.
Predmet podnikania
Čím sa Pavol Novický zaoberá
Predmet podnikania podľa záznamu v registri.
-
Finančné sprostredkovanie (poradenstvo)
Časté otázky
Základné informácie o podnikateľovi
Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.
Kde podniká Pavol Novický?
Miesto podnikania je v obci 917 08 Trnava.
Čím sa Pavol Novický zaoberá?
Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Činnosti poisťovacích agentov a maklérov“ (66.22). Predmet podnikania zapísaný v registri zahŕňa napríklad: finančné sprostredkovanie (poradenstvo).
Aké je IČO – Pavol Novický?
IČO je 37 993 925.
Odkedy podniká Pavol Novický?
Podnikanie začalo 23. apríla 2013. Na trhu pôsobí 13 rokov.
Podnikáte pod týmto menom?
Získajte túto stránku pre seba
Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.
Získať vlastnú stránkuPožiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?
Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.